HAKKIMIZDA

Faaliyetleri 1990’lı yıllara uzanan TECO (Turkish Energy Company) petrol ürünleri dağıtım, pazarlama, ithalat-ihracat ve depolama hizmetlerine ilave olarak ülke genelinde bayi ağı kurarak 2009 yılında % 100 sermayeli TECO Petrolcülük A.Ş. adını almıştır. 300'ü aşkın kara istasyonu ve 32.633 cbm kapasiteli akaryakıt ürünleri depolama ve dolum tesisi ile hizmetlerine devam etmektedir.

Şubat 2015 itibariyle faaliyet alanlarına bir yenisini eklemiş ve “TECO Marine” departmanını kurarak denizcilik sektörüne yatırım yapmıştır.
TECO Marine deniz araçlarına yurt içinde fiziksel teslimatçı, uluslararası alanda ise akaryakıt sağlayıcısı olarak, sektörden gelen tecrübeli personeliyle hizmet vermeye başlamıştır.

Sektörde dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan TECO Marine’in GYID ( Gemi Yakıt İkmalcileri Derneği) ve IBIA (International Bunker Industry Association) üyeliği bulunmaktadır.

Misyonumuz

* Ulusal ve uluslararası alanda tüm müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamak
* Hızlı ve çözüm odaklı hizmet
* Varolan marka değerini uluslararası alana taşımak

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası alanda dinamik, yenilikçi, sürdürülebilir, faaliyet alanlarında win-win prensibi ışığında liderliği amaçlamaktadır.
,
,